- OSRAM

Цена
€7 65 / 14 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | PGJ19-2 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | PGJ19-2 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 64211 H11 55W 12V Халогенна крушка за фарове
Осветете пътя пред вас с халогенната крушка OSRAM 64211 H11. Проектирана за надеждна работа и постоянна яркост, тази крушка с мощност 55W и напрежение 12V отговаря на OE стандартите за перфектно прилягане и дълъг живот.
Ключови Предимства
- Надеждно осветление — Качеството на OSRAM гарантира надеждна светлина за безопасно шофиране.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл H11 (PGJ19-2) пасва на повечето автомобили без модификации.
- Сертифицирано качество — E-mark одобрение за съответствие с изискванията за пътна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | H11 |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | PGJ19-2 |
| Технология | Халогенна |
| EAN | 4050300524313 |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM H11 халогенна крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




